ראשי > אודות

נועה קרייתי – צורפת, כל תכשיט פעם אחת 

לגלות את התכשיט שבחומר

נועה קרייתי, מעצבת ויוצרת תכשיטים, יוצרת מתוך עולמה הפנימי, מתחושות, רגשות
ואתגר החומר, כך שכל תכשיט הינו יצירה חד פעמית, בעל אופי ייחודי.
היצירה מתחילה באופן אינטואיטיבי וסוחפת את נועה  למסע של גילויים. לעיתים המסע ברור
מתוכנן ומדויק ולעיתים דווקא התכשיט הוא זה שיוצר עצמו מתוך החומר, תחת ידיה המיומנות .

היכולת לשלב בין מקצועיות ודיוק  ליצירתיות, תעוזה והקשבה לחומר, יצרה קולקציית תכשיטים מרהיבה, המדברת בכמה שפות עיצוב ומשלבת עבודה עם זהב, כסף ואבנים טובות.
נשים המבקשות לענוד תכשיט חד פעמי, יוכלו למצוא אצל נועה מגוון רחב של טבעות, עגילים, שרשראות וצמידים.הכול בעבודת יד דקדקנית, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים – כל תכשיט פעם אחת.

תכשיט ייחודי מתחיל ברעיון ייחודי!
נועה קרייתי, צורפת ומורה לצורפות, בוגרת המרכז הטכנולוגי לתכשיטנות בישראל, עסקה כל חייה בעבודות יד שונות. כאשר גילתה את הצורפות, הייתה זו אהבה ממבט ראשון ומאז ועד היום דואגת נועה לשכלל את טכניקות היצירה, על מנת לעצב תכשיטים ייחודיים באיכות הגבוהה ביותר.
המוטו המנחה אותה הינו מקצועיות ללא פשרות, לצד חופש עיצובי, הבא לידי ביטוי בעיצובים קלסיים ומודרניים כאחד. בין עבודותיה ניתן למצוא תכשיטים שעוצבו בהשפעת העולם האתני, ליד תכשיטים שעוצבו בקו נקי. ישנם תכשיטים עשויים כסף, ישנם עשויים זהב. גם אלה וגם אלה עשויים בעבודת יד, עם או בלי יהלומים ואבנים.

בתכשיטיה משתמשת נועה בחומרים האיכותיים ביותר כולל זהב (K18ו- K14) כסף טהור, כסף שטרלינג (כסף 925) , יהלומים ומגוון רחב של אבני חן ושל אבנים יקרות. על מנת לשמור על חדוות היצירה וייחודיות התכשיט, מעוצב כל תכשיט בעותק אחד בלבד, כאשר כל חלק וחלק, כולל הפרטים הקטנים ביותר כמו הסוגר, נעשים כולם בעבודת יד, בהשקעה ובאהבה רבה.

"היכולת ליצור מתוך אהבה, בעבור כל אחת ואחד מכם, היא ההופכת את מלאכת העשייה לחוויה שאין שני לה. אני מזמינה אתכן (ואתכם)  להתרשם ממגוון התכשיטים בקולקציה ולבחור את התכשיט אותו אתן יכולות לראות על עצמכן או על יקירותיכן , כאשר אתן עוצמות עיניים.
כי כל אישה חייבת תכשיט ייחודי!" (באהבה נועה קרייתי)".

עגיליונים  
קטלוג "תכשיטים ירוקים"
קטלוג תדמית  
טבעות  
עגילים
שרשראות  
צמידים
סיכות שיער  
תכשיטי זהב  
חדשות


19/04/2012

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים